Akcija do isteka zaliha Sa lagera Baoli EP 16-N01

Paleta od 1.600 kg
na širokim vilama,
bez guranja.

Elektro paletar sa AC pogonom i zatvorenom baterijom 24 V / 160 Ah, bez dolivanja vode. Vile široke 685 mm stabilno nose i palete koje se uzimaju popreko — sa strane od 1.200 mm.

3.900,00€ + PDV
3.700,00€+ PDV
PDV 20%: 740,00€
Ukupno sa PDV-om: 4.440,00€
−200,00€Ušteda

Akcija traje od 01.10.2026. do 31.10.2026. ili do isteka zaliha.
Plaćanje za registrovane privredne subjekte u Republici Srbiji vrši se u dinarskoj protivvrednosti po srednjem kursu NBS na dan plaćanja.

Besplatna dostava u Srbiji· Isporuka sa lagera· Garancija *
Baoli EP 16-N01 elektro paletar nosivosti 1.600 kg
Isporuka sa lagera Akcija traje od 01.10.2026. do 31.10.2026. ili do isteka zaliha. Uporedite: Baoli EP 20-N01
Pregled mašine

Šta tačno dobijate za 3.700,00€

Kliknite na žute oznake na mašini — svaka otvara jedan deo i njegovu specifikaciju.

Baoli EP 16-N01 — delovi mašine
01

Poređenje

Ista smena, dva paletara

Povucite klizač levo-desno i uporedite isti radni dan sa ručnim paletarom i sa EP 16-N01.

Ručni paletar
Snaga operatera
Kretanje
Radnik gura i vuče celom težinom tela
Nagib i rampa
Uz rampu često treba drugi čovek
Paleta od 1.500 kg
Nekoliko pokreta pumpanja pre svakog transporta
Paleta popreko
Uske vile teže drže paletu uzetu sa duže strane
Brzina
Koliko radnik može
Kraj smene
Opterećenje leđa, ramena i kolena
Baoli EP 16-N01
Elektro pogon 24 V
Kretanje
AC pogon 1,3 kW, radnik samo usmerava
Nagib i rampa
Savladava 8 % nagiba sa teretom; kočnica drži u mestu
Paleta od 1.500 kg
Podizanje na taster, bez pumpanja
Paleta popreko
Vile široke 685 mm drže je stabilno
Brzina
Do 6 km/h, i sa teretom
Kraj smene
Bez fizičkog naprezanja operatera
◀▶
Poređenje opisuje tipičan magacinski ciklus utovara i istovara i služi kao orijentacija.
3 pitanja · 20 sekundi

Da li je EP 16-N01 pravi za Vaš magacin?

Rezultat

Pozovite nas →
Dva Baoli modela sa lagera

EP 16-N01 ili EP 20-N01

Baoli EP 16-N01 Baoli EP 20-N01 Ručni paletar
Nosivost1.600 kg2.000 kg2.000–2.500 kg
PogonAC motor 1,3 kWelektrični, 24 Vljudska snaga
Baterija24 V / 160 Ah, zatvorena (bez dolivanja vode)24 V / 165 Ah—
Ukupna širina729 mm729 mm—
Ukupna dužina1.670 mm1.736 mm—
Radijus okretanja1.440 mm1.570 mm—
Dužina vila1.150 mm1.150 mm1.150 mm
Širina preko vila685 mm685 mm540 ili 685 mm
Sopstvena težina445 kg—70–80 kg
Brzina6 km/h, sa teretom i bez—hod radnika
Cena3.700,00€ + PDV2.400,00€ + PDVod ~250,00€ + PDV
Kolona „Ručni paletar“ prikazuje orijentacione vrednosti uobičajene za ručne paletare i ne odnosi se ni na jedan konkretan model ili proizvođača. Crtica znači da podatak nije objavljen.
Tehnički list

Specifikacije

Model
Baoli EP 16-N01 (oznaka na mašini: EP16-N01)
Nosivost
1.600 kg, centar tereta 600 mm
Sopstvena težina
445 kg
Baterija
24 V / 160 Ah, zatvorena olovna (VRLA)
Pogon
AC motor 1,3 kW
Motor za dizanje
0,8 kW
Brzina
6,0 / 6,0 km/h (sa / bez tereta)
Uspon
8 % / 15 % (sa / bez tereta)
Visina vila
spuštene 85 mm, podizanje 125 mm
Vile
60 × 173 × 1.150 mm
Širina preko vila
685 mm (široka izvedba)
Dužina × širina
1.670 × 729 mm
Radijus okretanja
1.440 mm
Točkovi
poliuretan
Kočnica
elektromagnetna
Buka
67 dB(A)
Garancija
12 meseci *
Dostupnost
Sa lagera

Podaci iz tehničkog lista proizvođača KION Baoli (VDI 2198, izdanje 04.2026).

Baoli EP 16-N01 iz ugla
Elektro paletar Baoli EP 16-N01 sa dugom upravljačkom rudom
Dimenziona skica Baoli EP 16-N01

Isporuka

Besplatna isporuka na teritoriji Srbije. Za kupce iz inostranstva isporuka po dogovoru sa kupcem.

3.900,00€ 3.700,00€ + PDV
Akcija do isteka zaliha · Sa lagera · besplatna dostava
Dodaj u korpu Pozovite
Pitanja o mašini

Imate pitanje o EP 16-N01?

Pozovite nas — nosivost, baterija, punjenje, rok isporuke ili garancija. Radnim danima i subotom od 7 do 15 časova.

Pozovite 021 / 604-05-05
Cena važi za registrovane privredne subjekte. Sve cene su bez PDV-a. Akcija traje od 01.10.2026. do 31.10.2026. ili do isteka zaliha. · Kompletna ponuda elektro paletara →
* Garancija je definisana kupoprodajnim ugovorom u skladu sa važećim zakonima Republike Srbije.